SA102A270JAA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
27 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SA102A270JAA
Numer produktu DigiKey
478-SA102A270JAATR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-SA102A270JAACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SA102A270JAA
Opis
CAP CER 27PF 200V NP0 AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SA102A270JAA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,170" (2,54mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%