SA051A471JAA nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
470 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SA051A471JAA
Numer produktu DigiKey
SA051A471JAA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SA051A471JAA
Opis
CAP CER 470PF 100V NP0 AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SA051A471JAA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,091" x 0,118" (2,30mm x 3,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%