RPA0608471M006K | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RPA0608471M006K |
Opis | CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 470 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 15mOhm 5000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Trwałość przy temperaturze 5000h przy 105°C |
Producent KYOCERA AVX | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Seria | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 175 mA @ 120 Hz |
Status części Aktywny | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 3.5 A @ 100 kHz |
Typ Polimer | Rozstaw odprowadzeń 0,098" (2,50mm) |
Pojemność 470 µF | Rozmiar / wymiar Śr. 0,248" (6,30mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,374" (9,50mm) |
Napięcie - znamionowe 6.3 V | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 15mOhm | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |