RPA0608471M006K
Numer produktu DigiKey
478-RPA0608471M006KCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-RPA0608471M006KTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RPA0608471M006K
Opis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH
Szczegółowy opis
470 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 15mOhm 5000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
175 mA @ 120 Hz
3.5 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
470 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,374" (9,50mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm