RPA0608101M016B
Numer produktu DigiKey
478-RPA0608101M016B-ND
Producent
Numer produktu producenta
RPA0608101M016B
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 15mOhm 5000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Producent
KYOCERA AVX
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
175 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.5 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
100 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,374" (9,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm