RPA0606181M006K
Numer produktu DigiKey
478-RPA0606181M006KCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-RPA0606181M006KTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RPA0606181M006K
Opis
CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 24mOhm 5000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Producent
KYOCERA AVX
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
120 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.4 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
180 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,295" (7,50mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
24mOhm