RP92525T0050GTTR
Numer produktu DigiKey
478-7045-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RP92525T0050GTTR
Opis
RES SMD 50 OHM 2% 20W 2525
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Ohms ±2% 20W Mikroukład rezystory 2525 (6464 metryczne) RF, wysoka częstotliwość Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
RF, wysoka częstotliwość
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2525 (6464 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,245" x 0,245" (6,22mm x 6,22mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,045" (1,15mm)