RP60300R0100JNBK
RP60300R0100JNBK
RP60300R0100JNBK
Numer produktu DigiKey
478-7034-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP60300R0100JNBK
Opis
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 20W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±5% 20W Cienka warstwa Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
150ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Powłoka, typ obudowy
Tlenek aluminium
Opakowanie
Zbiorcze
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,300" x 0,200" (7,62mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
100 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Wypust
Moc (W)
20W