REH05114R7M050K
Numer produktu DigiKey
478-REH05114R7M050KCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-REH05114R7M050KTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
REH05114R7M050K
Opis
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 125°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
17.64 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
42 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 125°C