REA05114R7M100K
Numer produktu DigiKey
478-REA05114R7M100KCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-REA05114R7M100KTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
REA05114R7M100K
Opis
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
40 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
64 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C