REA0511100M050B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
Panasonic Industry
10 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
REA0511100M050B
Numer produktu DigiKey
478-REA0511100M050B-ND
Producent
Numer produktu producenta
REA0511100M050B
Opis
CAP ALUM 50V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
51 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
81.6 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C