QB0402A20WYS
Numer produktu DigiKey
478-QB0402A20WYS-ND
Producent
Numer produktu producenta
QB0402A20WYS
Opis
THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne 1,02mm x 0,51mm Prostokątne
Kategoria
Kształt
Prostokątne
Producent
KYOCERA AVX
Obrys
1,02mm x 0,51mm
Seria
Grubość
0,0020" (0,051mm)
Opakowanie
Listwa
Materiał
Azotek glinu
Status części
Aktywny
Rezystywność cieplna
16°C/W, 25°C/W
Zastosowanie
Wymiana ciepła
Przewodność cieplna
40W/m-K, 61W/m-K