P522310F0-AA10L0018
Numer produktu DigiKey
478-P522310F0-AA10L0018-ND
Producent
Numer produktu producenta
P522310F0-AA10L0018
Opis
LTE/LPWA/CELLULAR FPC ANTENNA, 1
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
829MHz, 1,94GHz IoT, LoRa, LTE, LTE Cat-M, NB-IoT Płaska łata Anteny RF 698MHz - 960MHz, 1,77GHz - 2,17GHz 3,6dBi, 3dBi U.FL Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
2
Producent
KYOCERA AVX
VSWR
2,5
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
3,6dBi, 3dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
2 W
Standard/grupa RF
Telefonia komórkowa
Funkcje
Kabel - 18mm
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Zakończenie
U.FL
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
829MHz, 1,94GHz
Typ mocowania
Samoprzylepna
Zakres częstotliwości
698MHz - 960MHz, 1,77GHz - 2,17GHz
Wysokość (maks.)
0,005" (0,12mm)