NOSB226M006R0600
Numer produktu DigiKey
478-NOSB226M006R0600TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-NOSB226M006R0600CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-NOSB226M006R0600DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NOSB226M006R0600
Opis
CAP NIOB OXID 22UF 20% 6.3V 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Kondensatory niobowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne), 1210 600 mOhms
Kategoria
Współczynnik stratności
0.06
Producent
KYOCERA AVX
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kod rozmiaru producenta
B
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Pojemność
22 µF
Funkcje
Niski poziom ESR
Tolerancja
±20%
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Obudowa dostawcy urządzenia
1210 (3528 metryczne)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600 mOhms
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)