NJ28PA0203F-- nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
termistory NTC 20k Tarcza, 2,8mm x 2,8mm (śr. x szer.)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
NJ28PA0203F--
Numer produktu DigiKey
478-NJ28PA0203F---ND
Producent
Numer produktu producenta
NJ28PA0203F--
Opis
THERMISTOR NTC 20KOHM 4235K DISC
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
B25/85
4235K
Producent
KYOCERA AVX
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Moc - maks.
16 mW
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - przewodu odprowadzenia
1,38" (35,00mm)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja w omach przy 25°C
20k
Klasa
Motoryzacja
Tolerancja rezystancji
±1%
Kwalifikacja
AEC-Q200
Wartość tolerancji B
±1%
Obudowa / skrzynia
Tarcza, 2,8mm x 2,8mm (śr. x szer.)