MR055C332JAA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
3300 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MR055C332JAA
Numer produktu DigiKey
MR055C332JAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
MR055C332JAA
Opis
CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,28mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,235" (5,97mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)