MR051C682KAA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
6800 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MR051C682KAA
Numer produktu DigiKey
MR051C682KAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
MR051C682KAA
Opis
CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,28mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,235" (5,97mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)