M39014/01-1483V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
2200 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BX Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M39014/01-1483V
Numer produktu DigiKey
478-M39014/01-1483V-ND
Producent
Numer produktu producenta
M39014/01-1483V
Opis
CAP CER AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)