LMLP07A7M100DTAS
Numer produktu DigiKey
478-LMLP07A7M100DTASTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-LMLP07A7M100DTASCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-LMLP07A7M100DTASDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMLP07A7M100DTAS
Opis
FIXED IND 10UH 4A 68 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 4 A Maks. 68mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
5,5A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 68mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,260" (7,30mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)