LMLP06D6M150CTAS
Numer produktu DigiKey
478-LMLP06D6M150CTASTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LMLP06D6M150CTAS
Opis
FIXED IND 15UH 1.9A 77 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.9 A 77mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,3A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
77mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)