LD135A123FAB2A\500
Numer produktu DigiKey
478-LD135A123FAB2A\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD135A123FAB2A\500
Opis
LD SERIES
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.012 µF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1825 (4564 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1825 (4564 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,050" (1,27mm)