Ilustracja dla LD08HC102KAX1A\500 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LD08HC102KAX1A\500
Numer produktu DigiKey
478-LD08HC102KAX1A\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD08HC102KAX1A\500
Opis
LD SERIES
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,079" (4,60mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)