LD06ZC225KAB2A-62
Numer produktu DigiKey
478-LD06ZC225KAB2A-62TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD06ZC225KAB2A-62
Opis
CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
LD06ZC225KAB2A-62 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)