LD05YC475KAB2A-62 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 8 354
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 23 240
Arkusz danych
4.7 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LD05YC475KAB2A-62
Numer produktu DigiKey
478-LD05YC475KAB2A-62TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD05YC475KAB2A-62
Opis
CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LD05YC475KAB2A-62 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,060" (1,52mm)