LD055C122KAB2A\500
Numer produktu DigiKey
478-LD055C122KAB2A\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD055C122KAB2A\500
Opis
CAP CER 1200PF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
1200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
LD055C122KAB2A\500 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)