LD055C104JAB2A\500
Numer produktu DigiKey
478-LD055C104JAB2A\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD055C104JAB2A\500
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LD055C104JAB2A\500 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)