LD055A182FAB2A\500
Numer produktu DigiKey
478-LD055A182FAB2A\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD055A182FAB2A\500
Opis
CAP CER 1800UF 50V NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1800 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
LD055A182FAB2A\500 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)