LD051A391JAB4A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
390 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LD051A391JAB4A
Numer produktu DigiKey
LD051A391JAB4A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD051A391JAB4A
Opis
CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LD051A391JAB4A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)