LD035A181JAB2A\500
Numer produktu DigiKey
478-LD035A181JAB2A\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD035A181JAB2A\500
Opis
CAP CER 180PF 50V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
LD035A181JAB2A\500 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)