LD031C102KAX2A\500
Numer produktu DigiKey
478-LD031C102KAX2A\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD031C102KAX2A\500
Opis
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LD031C102KAX2A\500 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)