LD02YC153KAB2A\500
Numer produktu DigiKey
478-LD02YC153KAB2A\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD02YC153KAB2A\500
Opis
CAP CER 15000PF 16V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LD02YC153KAB2A\500 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,56mm)