LD023C104KAB2A\500
Numer produktu DigiKey
478-LD023C104KAB2A\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-LD023C104KAB2A\500CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-LD023C104KAB2A\500DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LD023C104KAB2A\500
Opis
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LD023C104KAB2A\500 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,56mm)