KGU03ACG1H4R7BH nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 297 945
Arkusz danych
Nowy produkt
4.7 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGU03ACG1H4R7BH
Numer produktu DigiKey
478-KGU03ACG1H4R7BHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGU03ACG1H4R7BHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGU03ACG1H4R7BHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGU03ACG1H4R7BH
Opis
CAP ULTRA-LOW ESR 0201 C0G NP0
Standardowy czas realizacji przez producenta
1 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)