KGU03ACG1H4R7BH | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | KGU03ACG1H4R7BH |
Opis | CAP ULTRA-LOW ESR 0201 C0G NP0 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 1 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Wysoka jakość, niska strata |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0201 (0603 metryczne) |
Tolerancja ±0,1pF | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,013" (0,33mm) |