KGU02ACG1E6R0CH
Numer produktu DigiKey
478-KGU02ACG1E6R0CHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGU02ACG1E6R0CHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGU02ACG1E6R0CHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGU02ACG1E6R0CH
Opis
CAP CER 6PF 25V C0G 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 pF ±0,25pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 01005 (0402 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGU02ACG1E6R0CH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)