KGU02ACG1C220JH
Numer produktu DigiKey
478-KGU02ACG1C220JHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGU02ACG1C220JHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGU02ACG1C220JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGU02ACG1C220JH
Opis
CAP CER 22PF 16V C0G 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 01005 (0402 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGU02ACG1C220JH Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)