KGQ32DCG2D5R1DT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ32DCG2D5R1DTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGQ32DCG2D5R1DT
Opis
CAP CER 5.1PF 200V NP0 1210
Szczegółowy opis
5.1 pF ±0,5pF 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGQ32DCG2D5R1DT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±0,5pF
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)