KGQ32DCG2A561FT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | KGQ32DCG2A561FT |
Opis | CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 560 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | KGQ32DCG2A561FT Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Bardzo niski poziom ESR |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Tolerancja ±1% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,49mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,055" (1,40mm) |