KGQ32DCG2A561FT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ32DCG2A561FTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGQ32DCG2A561FTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGQ32DCG2A561FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGQ32DCG2A561FT
Opis
CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGQ32DCG2A561FT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Bardzo niski poziom ESR
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)