KGQ21HCG2D220FT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ21HCG2D220FTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGQ21HCG2D220FTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGQ21HCG2D220FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGQ21HCG2D220FT
Opis
CAP CER 22PF 200V NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 pF ±1% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGQ21HCG2D220FT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Bardzo niski poziom ESR
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)