KGQ21HCG2D0R7BT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ21HCG2D0R7BTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGQ21HCG2D0R7BT
Opis
CAP CER 0.7PF 200V NP0 0805
Szczegółowy opis
0.7 pF ±0,1pF 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGQ21HCG2D0R7BT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)