KGQ21HCG2A101JT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ21HCG2A101JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGQ21HCG2A101JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGQ21HCG2A101JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGQ21HCG2A101JT
Opis
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGQ21HCG2A101JT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)