KGQ15ACG2D8R2JT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ15ACG2D8R2JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGQ15ACG2D8R2JT
Opis
CAP CER 8.2PF 200V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGQ15ACG2D8R2JT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)