KGQ15ACG2D6R8CT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ15ACG2D6R8CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGQ15ACG2D6R8CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGQ15ACG2D6R8CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGQ15ACG2D6R8CT
Opis
CAP CER 6.8PF 200V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 pF ±0,25pF 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGQ15ACG2D6R8CT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,060" x 0,030" (1,52mm x 0,76mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,036" (0,91mm)