KGQ15ACG1H3R0DM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
3 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGQ15ACG1H3R0DM
Numer produktu DigiKey
478-KGQ15ACG1H3R0DMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGQ15ACG1H3R0DM
Opis
CAP CER 3PF 50V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGQ15ACG1H3R0DM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,5pF
Rozmiar / wymiar
0,060" x 0,030" (1,52mm x 0,76mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,036" (0,91mm)