KGQ15ACG1H2R2BT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 215
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 8 623
Arkusz danych
2.2 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGQ15ACG1H2R2BT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ15ACG1H2R2BTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGQ15ACG1H2R2BT
Opis
CAP CER 2.2PF 50V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGQ15ACG1H2R2BT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Bardzo niski poziom ESR
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,060" x 0,030" (1,52mm x 0,76mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,036" (0,91mm)