KGQ05FCG1H5R1BH
Numer produktu DigiKey
478-KGQ05FCG1H5R1BHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGQ05FCG1H5R1BHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGQ05FCG1H5R1BHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGQ05FCG1H5R1BH
Opis
CAP CER 5.1PF 50V NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5.1 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGQ05FCG1H5R1BH Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Bardzo niski poziom ESR
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)