KGP55KR72J105MS2J
Numer produktu DigiKey
478-KGP55KR72J105MS2JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGP55KR72J105MS2JCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGP55KR72J105MS2JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGP55KR72J105MS2J
Opis
2220, X7R, 630V, 1000NF, 20%, 2
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 630V Kondensatory ceramiczne X7R SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu), wysokie napięcie
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,197" (6,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,203" (5,15mm)