KGP32SR72A225KL1J
Numer produktu DigiKey
478-KGP32SR72A225KL1JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGP32SR72A225KL1JCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGP32SR72A225KL1JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGP32SR72A225KL1J
Opis
1210, X7R, 100V, 2200NF, 10%, 1
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu)
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,098" (3,50mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,134" (3,40mm)