KGM43FR72J104JV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.1 µF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM43FR72J104JV
Numer produktu DigiKey
478-KGM43FR72J104JVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM43FR72J104JV
Opis
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,126" (4,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,21mm)